top of page
baner strona2.png
fenrir.jpg

About Us

Broda, co zauważyli już Wikingowie, jest odzwierciedleniem twardego charakteru, symbolem męskości i manifestacją siły. Utrzymanie jej odpowiedniej kondycji wymaga jednak cierpliwości i codziennej rutyny. A im dłuższa broda tym wysiłku jest nieco więcej. Co pomoże w dbaniu o wspaniały zarost?

Viking Beard Oil jako odpowiedź na potrzeby wymagających brodatych wojowników

Założona w 2018 roku firma Viking Beard Oil od samego początku miała wyklarowaną misję. Tą misją jest wprowadzenie olejków do brody  o naturalnej recepturze, które wspomagają wzrost i utrzymują kondycję zarostu oraz nawilżają i regenerują skórę pod nim. Efekty prac, jakie uzyskaliśmy, wykroczyły poza naszą wyobraźnię, a starania zostały docenione przez międzynarodowy klub brodaczy Viking Beard Club. Staliśmy się częścią tej społeczności, utrzymując kontakt z legendarnymi Wikingami i wspierając ich w codziennej pielęgnacji. Dzięki temu wspólnie tworzymy brand oparty o historię nordyckich wojowników, a nasz logotyp połączyliśmy z logo klubu Viking Beard Club. Dzięki temu silniej możemy podkreślić nasze przywiązanie do skandynawskich mitów.

Obecnie skupiamy się na produkcji olejków do pielęgnacji brody, jednak stawiamy kroki dalej i poszerzamy naszą ekspansję na kolejne obszary. Chcemy stworzyć całą linię kosmetyków, by każdy Wiking mógł dbać o swoje ciało kompleksowo.

 

Oprócz podbojów i zdobywania przyświeca nam również misja dawania. Od początku istnienia 10% dochodu ze sprzedaży przekazujemy na cele charytatywne. Chcemy jednak zwiększyć wsparcie potrzebujących i wpłacać 2 razy więcej. Wierzymy, tak jak Wikingowie, że dobro wraca ze zdwojoną mocą!

baner%20strona2_edited.jpg

Viking Beard Oil - potęga nordyckich mitów i naturalność skandynawskiej natury

Prawdziwy Wiking żyje w zgodzie z naturą, czerpie z niej jakość i wchłania jej siłę. W naszych olejkach
do brody znajdziesz składniki wyciśnięte prosto ze świata roślin. Łączymy w nich oleje:

  • arganowy

  • z pestek winogron

  • ze słodkich migdałów

  • rycynowy

To zestawienie skutecznie nawilża skórę pod brodą, wygładza strukturę włosa i niweluje swędzenie.
W olejkach skryliśmy prawdziwie męski aromat inspirowany znanymi perfumami. Dzięki temu mamy
pewność, że nasze zapachy będą współgrać z tym, czym pryskasz się na co dzień. Dodatkowo olejki
są dopasowane do każdego rodzaju cery i trwale utrzymuje się na twarzy, niezależnie od warunków
pogodowych. Nowoczesny Wiking otrzyma od nas nowoczesne rozwiązania.

berserk2.png
bottom of page