baner strona2.png
fenrir.jpg

About Us

Brodaci mężczyźni od wieków zmagają się z problemami z utrzymaniem pięknego zarostu. Już Wikingowie wiedzieli, że broda jest odbiciem charakteru, symbolem męskości i pewną manifestacją stylu. Panuje jednak przekonanie, że im dłuższa broda, tym większy problem z jej pielęgnacją i tym trudniej ją okiełznać. Czy aby na pewno?

Odpowiedź na potrzeby wymagającego brodacza

Firma Viking Beard Oil powstała w roku 2018. Od samego początku wiedzieliśmy, jaka jest nasza misja. Stworzenie skutecznego olejku o naturalnej recepturze było nie lada wyzwaniem, efekt  przerósł jednak oczekiwania. Nasze starania zostały docenione przez międzynarodowy klub brodaczy  – Viking Beard Club, którego jesteśmy częścią. Nawiązująca do Wikingów stylistyka klubu jest nam  wyjątkowo bliska, zdecydowaliśmy się więc na połączenie logotypu klubu z naszym logo. Choć obecnie skupiamy się głównie na produkcji olejku do pielęgnacji brody, mamy apetyt na dużo więcej – zachęceni bardzo pozytywnym odbiorem olejku przez klientów, już pracujemy nad całą linią kosmetyków. Od początku istnienia 10% dochodów ze sprzedaży przekazujemy na cele charytatywne. W niedalekiej przyszłości planujemy jednak to zmienić – na konta potrzebujących będziemy wpłacać dwa razy więcej. Już Wikingowie wierzyli, że dobro wraca i my całkowicie się z tym zgadzamy!

baner%20strona2_edited.jpg

Olejek Viking Beard Oil - doskonały skład dla doskonałej brody

Rozumiemy, jak istotna jest jakość produktów, których używasz do pielęgnacji. Dlatego stawiamy na naturalność. Prawdziwi Wikingowie nie tolerują przecież sztucznych składników! Nasz wyjątkowy Viking Beard Oil to unikatowa kombinacja czterech olejków: arganowego, z pestek winogron, ze słodkich migdałów oraz rycynowego.

 

Taka mieszanka doskonale nawilża skórę brody, poprawia strukturę włosa i niweluje swędzenie. Każdy brodacz na pewno doceni też inspirowany męskimi perfumami przyjemny zapach, który dobrze komponuje się niemal z każdą wodą toaletową. Olejek nadaje się do wszystkich rodzajów cery i sprawdza się niezależnie od warunków pogodowych. Jest to kosmetyk stworzony dla prawdziwego nowoczesnego Wikinga!

berserk2.png