top of page

Sklep VBO / Próbki Viking Beard Oil 4szt.

próbki.jpg

Próbka Viking Beard Oil 4x1,5ml
Próbki Viking Beard Oil Ymir, Berserker, Fenrir i VBO

7,50 zł

Próbka Viking Olejek do brody
Zawartość:
- 4szt. Próbki Viking Beard Oil Ymir, Berserker, Fenrir i VBO

 

Wypróbuj każdego z naszych olejków i dopasuj zapach do swojego charakteru. W przesyłce znajdziesz 3 olejki do brody:

  • Ymir Beard Oil

  • Viking Beard Oil

  • Berserker Beard Oil

  • Fenrir Beard Oil
     

Wystarczy nałożyć od 1 do 3 kropli na dłoń i wetrzeć w brodę oraz skórę pod nią. Następnie użyj szczotki do rozczesania i ułożenia brody. To, co pozostanie na dłoniach wmasuj w pozostałe części głowy.


Olejki do brody Viking - wyjątkowa siła nordyckich legend

Viking Beard Oil Ymir to esencja męskości inspirowana mitycznym stworzeniem, który w mitologii nordyckiej był pierwotnym olbrzymem. Podobnie jak legendarny Ymir, ten olejek do brody przenosi moc i siłę natury na Twoją brodę. Odkryj potęgę starożytnego tytana!

Viking Beard Oil poruszy drzemiącą w Tobie siłę wojownika. Aromat dębiny i mchu przeniesie Cię do skandynawskich lasów, a lżejszy ton korzenno-drzewnego zapachu wzbudzi żywiołowość Wikinga. Wejdź do świata mitycznych historii o wielkiej potędze, prawdziwej męskości i niezłomnej woli. Obudź w sobie nowoczesnego Wikinga!

Fenrir Beard Oil to nordycka potęga mitycznego wilka. Jego drzewna kompozycja uzupełniona rześkim powiewem morskiej bryzy trwale się utrzymuje. Ponadto olejek chroni Twoją skórę i zarost o każdej porze dnia i nocy. Stawiaj czoła wyzwaniom, emanując potęgą mitycznego olbrzyma. Stań się nowoczesnym Wikingiem!

Berserker Beard Oil wyzwoli w Tobie nordycką żądzę i zwiększy pewność siebie. Zawartość silnego zapachu drzew przełamana cytrusowymi aromatami wprowadza w mroczne lasy północne. Ten olejek do brody sprawi, że żadna przeszkoda Cię nie powstrzyma, a moc będzie nieskończona. Rozpal w sobie moc Berserkera!

 

Ten produkt nie zawiera alkoholu

Płatności obsługuje Blue Media S.A.

Not have polish bank account? Use PayPal!

bottom of page