top of page

Sklep VBO / T-shirt

AdobeStock_194424857_2.jpg

T-shirt Viking Beard Oil

79,95 zł / 59,95 zł

Płatności obsługuje Blue Media S.A.

​​Available only in PL sorry :( we are working on solution

W zgodzie z klasyką i naturalnością utrzymujemy również nasze koszulki Viking Beard Oil. Prosty i nowoczesny krój, jakościowe materiały i klimat Wikingów - to wszystko pozwoliło nam stworzyć współczesną zbroję prawdziwego wojownika.

Koszulka Viking Beard Oil - reprezentuj godnie styl Wikinga

To nasz pierwszy projekt, ale od razu uderzamy z pełnym impetem. Na koszulce Viking Beard Oil znajdziesz nadrukowane logo naszej firmy w artystycznej wizji. Z symboli znalezionych w nordyckiej mitologii wyciągnęliśmy mroczny klimat i zaprezentowaliśmy jego głębię. W nadruku znajduje się również kilka smakowitych drobiazgów, które z łatwością zauważy każdy fan skandynawskich legend.

Koszulka Viking Beard Oil - wszechpotężna jakość

Być może Wikingowie nie mieli dostępu do zaawansowanej technologii, ale my możemy się nią wspomagać. Dzięki temu nasze koszulki z logo Viking Beard Oil oraz inne produkty zachowują trwałość i wyróżniają się niezłomnym charakterem.

Nadruk wykonany technologią DGT pozwala zachować ostrość obrazu porównywalną z ostrością mieczy i toporów Wikingów. Użyta farba z pewnością wytrzyma wiele zawirowań i mocnych uderzeń. W mroku Skandynawii niewiele jest gorącego słońca, dlatego rekomendujemy pranie maksymalnie w 30 stopniach.

Bawełna ring-spun (99% bawełna, 1% wiskoza) to ukłon w stronę dzikiej natury. To z niej wojownicy czerpali siłę i żywiołowość, tak i my w Viking Beard Oil kłaniamy się w jej stronę, tworząc naturalne i ekologiczne produkty.

Mistrzowie rzemiosła postarali się również o stworzenie niezniszczalnych szwów, które znajdziesz na dole koszulki i przy rękawach. Wąski ściągacz przy dekolcie i taśma wzmacniająca w okolicach karku sprawią, że będziesz się godnie prezentował w chwilach triumfu. Nowoczesny design kroju pozwala być prawdziwym Wikingiem we współczesnym świecie.

Koszulka Viking Beard Oil - wielkie serce i ogromny duch walki

Wiemy, że nie każdy wojownik jest rosły, ale w każdym wojowniku drzemie ogromne serce. Dlatego postaraliśmy się o szeroki, jak ramiona Wikinga, wybór rozmiarów. Koszulki Viking Beard Oil dostępne są w rozmiarach od XS do nawet 5XL!

Jeśli nie jesteś pewny rozmiaru, wyślij do nas wiadomość, żebyśmy mogli dopasować dla Ciebie idealną zbroję.

My swoje nosimy dumnie. A Ty wybrałeś już dla siebie?

Bawełna 185 g/m²
100% bawełna ring-spun

(99% bawełna, 1% wiskoza)

Wąski ściągacz przy dekolcie

Taśma wzmacniająca na karku

Podwójne szwy na dole i przy rękawach, bez szwów bocznych

Nowoczesny krój
Pranie w 30°C

 

Rozmiary  (w cm, wys/szer)
XS - 68/45

S - 70/48

M - 72/51

L - 74/54
XL - 76/57
XXL - 78/60
3XL 80/63
4XL 82/66
5XL 84/69

bottom of page